EDONA JUDAH LIP KIT
EDONA JUDAH LIPSTICK
Lipstick JUDAH
Lipstick Tones
Lip Kits Box back DESCRIPTION
  • Vendos imazhin në shikuesin e Galerisë,EDONA JUDAH LIP KIT
  • Vendos imazhin në shikuesin e Galerisë,EDONA JUDAH LIPSTICK
  • Vendos imazhin në shikuesin e Galerisë,Lipstick JUDAH
  • Vendos imazhin në shikuesin e Galerisë,Lipstick Tones
  • Vendos imazhin në shikuesin e Galerisë,Lip Kits Box back DESCRIPTION

Paketimi i buzëve JUDAH

Çmimi i rregullt
$22.99
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
$22.99
Çmimi i rregullt
$22.99
E shitur
Çmimi i njësisë
per 

Buzë buzësh MATTE CREAMY LINER MATTEK

një amp, i thjeshtë, i artë &; cirk lëkundës universalisht

* Një astar buzësh pa peshë, i butë, i shoqëruar me një buzëkuq të lëngshëm të papërshkueshëm nga uji.
* Ky dyshe me shkëlqim mat i ngop buzët me një ngjyrë të pasur të qëndrueshme që nuk do të rrjedh gjak ose pendë.
• i mbushur me vaj ulliri, pluhur dhe kokosi për një veshje të rehatshme gjatë gjithë ditës.

Customer Reviews
5.0 Based on 1 Reviews
Write a Review

Thank you for submitting a review!

Your input is very much appreciated. Share it with your friends so they can enjoy it too!

Filter Reviews:
A Edona De los Rios Customer
AD
10/11/2020
Alexandra D.
United States United States
Great color

Beautiful color, stayed on long, a matte that isn’t super drying. Smells delicious!! Love this!